Beşiktaş ilçesinde; Tıkalı Kanalizasyon AçmaTıkalı Tuvalet AçmaTıkalı Pimaş AçmaRogar TespitiPimaş TespitiKanalizasyon GörüntülemeSu Kaçağı BulmaSu Kaçağı TamiriPetek TemizlemeKalorifer TemizlemeSıhhi Tesisat Yapımı konularında, son teknoloji cihazlarla profesyonel olarak hizmet veriyoruz. Acil Hattımız: 0532 412 76 72.

            Beşiktaş ilçesinde yaptığımız hizmetler; Beşiktaş kanalizasyon açma, Beşiktaş su kaçağı bulma, Beşiktaş kırmadan su kaçağı tespiti, Beşiktaş su tesisat tamiri, Beşiktaş kalorifer kaçağı tamiri, Beşiktaş tuvalet açma, Beşiktaş pimaş açma, Beşiktaş robotla tuvalet açma, Beşiktaş kırmadan tıkanıklık açma, Beşiktaş gider açma, Beşiktaş mutfak tıkanıklığı açma, Beşiktaş lavabo açma, Beşiktaş klozet açma, Beşiktaş logar tespiti, Beşiktaş logar kapağı bulma, Beşiktaş petek temizleme, Beşiktaş tesisat temizleme, Beşiktaş tesisat yıkama, Beşiktaş bakır boru tamiri şeklindedir. Adı geçen hizmetlerimizi profesyonel olarak son teknoloji cihazlarla ve ekipmanlarla yapıyoruz.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

Su Tesisatı uygulaması, Kalorifer Tesisatı uygulaması, Petek Temizleme, Tesisat Yıkama, Doğalgaz Tesisatı uygulaması, Kanalizasyon Açma, Tıkanıklık Açma, Su Kaçağı Tespiti, Su Tesisatı Tamiri ve montaj işleri profesyonel ekiplerimizle titizlikle ve sorumluluk bilinci taşıyarak yapılmaktadır. 

İstanbul ilinin her bölgesinde 25 yıldır hizmet vermekteyiz. 

Beşiktaş Tesisatçı: Beşiktaş ilçesinde işinin ehli uzman ekiplerimizle her türlü tesisat uygulamalarınızı en kaliteli ve profesyonel şekilde yapıyoruz.

Beşiktaş Su Tesisatçısı, Beşiktaş Acil Tesisatçı, Beşiktaş’da Tesisatçı. 

Tuvalet Tıkanıklığı Açma: Beşiktaş ilçesinde, profesyonel ekiplerimizle ve Son Teknoloji Robot cihazlarla 7/24 Tuvalet Tıkanıklığı Açma konusunda hizmet vermekteyiz. 

Tuvalet Tıkanıklığı nasıl açılır?

Tuvalet Tıkandı mı? Eyvah ne yapacağım diye düşünmeyin. Beşiktaş İlçesinde profesyonel hizmet veren firmamızı arayın. En kısa zamanda evinizde Tuvalet Tıkanıklığı probleminize müdahale edelim ve bu sorunun meydana getirebileceği maddi ve manevi zararlardan sizleri kurtaralım. Kendi başınıza kimyasal maddelerle yapacağınız her müdahale size hem para hem de zaman kaybettirir. Hatta yaralanmalara bile yol açabilir. Pompalama yöntemiyle Tuvalet Açmak bazı zamanlarda mümkün olabilmektedir. Eğer pompalamayla açılmıyorsa demek ki daha büyük bir sorununuz var demektir. Pompalama yapmadan önce tuvalet içini temizlemenizi öneririz. Çünkü eğer sorun, tuvalet esine kaçan bir bez ise elinize eldiven giyerek almanız sizin yararınıza olacaktır. Eğer bu bezi almadan pompalama yaparsanız daha ileriye giderek ana hattı tıkayabilir ve ana hattı tıkarsa üst katlarda oturanların tuvaleti kullanması halinde pis sular sizin tuvaletinizden geri gelecektir. Bu durumda meydana gelecek kötü koku ve görüntü sizi daha fazla mağdur edecektir. Yapılan araştırmalarda insanların başına gelebilecek en kötü olaylardan biri de tuvalet pisliklerinin evlerine dolmasıdır. 

Tuvalet Tıkanıklığı sebepleri nelerdir?

Tuvalet Tıkanmasının sebeplerini şöyle sıralayabiliriz; 

•          Pis su gider borularının eskimesi.

•          Mutfak eviyesine yemek yağlarının dökülmesi. 

•          Kalitesiz, PVC olmayan malzemeden üretilmiş atık su borusu kullanımı.

•          Yatay pis su tesisatlarında ters meyil oluşması. 

•          Tuvalet kullanımı sonrası 4-5 lt.’den az su dökülmesi.

•          Evlerde halı yıkanması sonucu halı tüylerinin pis su borularına gitmesi. 

•          Evlerde tadilat yapılırken çalışan ustaların tuvalete, boya, derz dolgusu, talaş vs. maddeler atması.

•          Tuvalette ıslak mendil kullanımı. 

•          Evde temizlik yapılmasından sonra içinde bez unutulan kovanın tuvalete dökülmesi.

•          Hela taşı içine takılan plastik klepenin koparak pis su borusu içine kaçması. 

•          Evde ufak çocuğu olan ailelerde çocukların plastik oyuncaklarını tuvalete atması.

Beşiktaş Tuvalet Açma, Beşiktaş Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Beşiktaş Tuvalet Açma Servisi, Beşiktaş Tuvalet Açma Firması, Beşiktaş Tuvalet Açma Hizmetleri, Beşiktaş Tuvalet Gideri Açma, Beşiktaş Kameralı Tuvalet Açma, Beşiktaş Tuvalet Tıkanıklığı, Beşiktaş Tuvalet Tıkanması, Beşiktaş Kırmadan Tuvalet Açma, Beşiktaş Robotla Tuvalet açma, Beşiktaş Cihazla Tuvalet Açma, Beşiktaş Tıkalı Tuvalet Açma, Beşiktaş Tuvalet Açıcı, Beşiktaş Tıkanmış Tuvalet Açma, Beşiktaş Tuvalet Aç, Beşiktaş Tuvalet Açıcılar dediğinizde biz akla geliriz.

Lavabo Tıkanıklığı Açma: Beşiktaş ilçesinde, profesyonel ekiplerimizle ve son Teknoloji Robot cihazlarla 7/24 Lavabo Tıkanıklığı Açma konusunda hizmet vermekteyiz.

Lavabo Tıkanıklığı Açma Yöntemleri:

Beşiktaş İlçesinde 7/24 lavabo tıkanıklığı açma hizmeti veren firmamız, tıkanmış lavabo açma işlemlerinizi en kısa sürede, uzman ekiplerimizle, son sistem robot cihazlarla garantili ve kesin bir şekilde sizleri çözüme kavuşturur. Piyasada satılan lavabo açıcı maddelere güvenmeyin. Lavabo açıcılar sadece pis su giderleri tamamen tıkanmadan önce kullanılabilir. Fakat bunların nasıl bir etkiye yol açacağını kimse kestiremez. Aynı zamanda lavabo açıcıların uzun süre kullanılması pis su gider borularınıza da zarar verebilir. Hatta eğer saç kılından dolayı tıkanmışsa açması da mümkün değildir. Günümüzde elinde bu teknolojik aletleri olmayan tesisatçılar gider hatlarını kırarak yenilemeyi bir çözüm olarak sunabilir. Doğru, bu da bir çözümdür. Nalburlarda satılan tellerle açılmasını da tavsiye edebilirler. Pis su gideri içine tazyikli su vermek de tıkalı gideri açmak için bir yöntemdir. Fakat bu yöntemlerin hepsi geçicidir, sadece sorunun bir süre daha ötelenmesini sağlar. Hiçbir zaman uzun vadeli olmaz. 

        Profesyonel usta ve aletlerle yapılmayan her tıkanıklık açma işlemi muhakkak kısa zaman sonra tekrar size rahatsızlık verecektir. Bunu bilmek uykularınızı kaçıracak. Tatile bile giderken aklınız evinizde kalacak. Evde olmadığı bir anda, bina pis su hattında oluşan tıkanıklıktan dolayı evini su basan birçok insan var. Buradaki sorunun ne olduğunu, son teknoloji kanal açma makinelerine ve pis su görüntüleme kameralarına sahip olan firmamız ile çözebilirsiniz. Belki mahallenizdeki tesisatçılar da size bu konuda çözüm sunacaklardır. Fakat gerçekten sorunun çözülüp çözülemeyeceğine emin olamayacaksınız. Lavabo tıkanıklığı sorunlarınıza son sistem robot cihazlarla müdahale ediyoruz. Eğer, önceden çalışan bir gider hattınız tıkanmışsa yüzde yüz açma garantisi veriyoruz. Böyle olup da açamadığımız lavabo giderinizden ücret de almıyoruz.

Beşiktaş Lavabo Açma, Beşiktaş Lavabo Tıkanıklığı Açma, Beşiktaş Lavabo Tıkanması, Beşiktaş Robotla Lavabo Açma, Beşiktaş Kırmadan Lavabo Açma, Beşiktaş Lavabo Açıcı, Beşiktaş Lavabo Tıkanıklığı, Beşiktaş Lavabo Açıcılar, Beşiktaş Tıkalı Lavabo Açma, Beşiktaş Tıkanmış Lavabo Açma, Beşiktaş Lavabo Gideri Tıkanıklığı, Beşiktaş Lavabo Gideri Açma, Beşiktaş Tıkalı Lavabo Açan dediğinizde biz akla geliriz.

Pimaş Tıkanıklığı Açma: Beşiktaş ilçesinde, profesyonel ekiplerimizle ve Son Teknoloji Robot cihazlarla 7/24 Pimaş Tıkanıklığı Açma konusunda hizmet vermekteyiz.

Pimaş Açma: Beşiktaş ilçesinde, profesyonel ekiplerimizle ve Son Teknoloji Robot cihazlarla 7/24 Pimaş Açma konusunda hizmet vermekteyiz.

Pimaş Tıkanıklığı Açma Yöntemleri:

            Öncelikle tıkalı pimaşın ne hattı olduğuna bakmak lazımdır. Banyo hattı mı, tuvalet hattı mı, mutfak hattı mı, yoksa çatı yağmur suyu hattı mı? Çünkü her hattın tıkanıklık sebebi farklıdır. Örneğin banyo hatlarının tıkanma sebebi genellikle saç kılı ve halı tüyüdür. Tuvalet hatlarının tıkanma sebebi genellikle ıslak mendil ve bezdir. Aynı zamanda tuvalet hatlarının, kalitesiz boru kullanımından ve tuvalete az su dökülmesinden kaynaklanan iç çeperin daralmasından dolayı tıkandığı da görülmüştür. Mutfak hatlarının tıkanma sebebi ise genellikle tabaklarda kalan yemek yağları ve kullanılmış kızartma yağlarının gidere dökülmesinden kaynaklandığı tespit edilmiştir. Çatı yağmur suyu hatlarındaki tıkanma sebebi çatı oluklarına biriken ot, toz, toprak ve kuşların getirdiği kemik, ceviz vs. maddelerden dolayıdır. Tüm bu tıkanma sorunlarının çözümü için farklı aparatlarla müdahale edilir. Tıkanma problemi sıklıkla tekrarlayan yerlerde Pis Su Görüntüleme Kamerası ile sistem içerisine bakarak sorunun neden kaynaklandığını tespit ediyoruz ve ona göre çözüm üretiyoruz. Robot cihazımız Tıkanmış Pimaş hattının içindeki, pis suyun gitmesini engelleyen katı partikülleri parçalar, bez, ıslak mendil, saç kılı, halı tüyü gibi maddeleri de yakalayıp çıkarır. Yağlardan kaynaklı tıkanmış pimaş hatlarının daha iyi bir şekilde temizlenmesi için kanalizasyon yıkama makinesine ihtiyaç vardır. Tıkanıklık açma işlemi yapıldıktan sonra yıkama makinesi ile pimaş içleri yüksek basınçlı suyla temizlenebilir. Bu işlemden sonra ilk günkü gibi tertemiz olur.

        Pimaş tıkanıklığı sorunlarının yaşanmaması için öncelikle tesisatın, işi bilen bir tesisatçı tarafından ve kaliteli malzemeyle yapılmış olması gerekir. Eğer var olan pis su tesisatınızda bu sorunu yaşıyorsanız lavabo açıcı maddeler tıkanma öncesinde kullanılmak suretiyle denenebilir. Yalnız bu maddeler asit içerdiği için çok dikkatli olunmalıdır. Çok ciddi bir şekilde yaralanabilirsiniz. Solunum yollarına zarar verme ihtimali bile vardır. Bir de tesisatınızın da zarar görme ihtimali de vardır. Çünkü lavabo açıcı kimyasallar pis su boru contalarını da eritmektedir. Contaları zarar gören pis su borularının da su kaçırma ihtimali yüksektir. Böyle bir durumda da ancak banyolarınızı kırdırarak boruları ve contalarını değiştirebilirsiniz. Bir başka yöntem de nalburlarda satılan ince sustalardır. Bunlar da ufak tefek problemlerin çözülmesi için acil durumlarda denenebilir. Tabii burada da bu telleri kullanan kişilerin bilinçli olması gerekir. Teli fazla sıkıştırmadan açmak için uğraşmalıdır. Eğer telin ucunda yağ gibi maddeler geliyorsa bu demektir ki tıkanma problemi yakın zamanda tekrarlayabilir. Daha sert ıslak mendil gibi maddeler takılırsa teli çıkarmak da zor olacaktır. Riske girmek istemiyorsanız bizim profesyonel desteğimizle sorunu kökünden çözebilirsiniz.

Pimaş Tıkandı mı? Hiç endişelenmeyin acil ekiplerimizle hızır gibi gelir ve sorununuzu garantili bir şekilde çözeriz. Hem eviniz zarar görmez, hem kırma dökme olmaz. Hem de günün her saati hizmetimiz vardır.

Beşiktaş Pimaş Tıkanıklığı Açma, Beşiktaş Pimaş Tıkanması, Beşiktaş Robotla Pimaş Açma, Beşiktaş Kırmadan Pimaş Açma, Beşiktaş Pimaş Açıcı, Beşiktaş Pimaş Tıkanıklığı, Beşiktaş Pimaş Açıcılar, Beşiktaş Tıkalı Pimaş Açma, Beşiktaş Tıkanmış Pimaş Açma, Beşiktaş Pimaş Gideri Tıkanıklığı, Beşiktaş Pimaş Gideri Açma, Beşiktaş Tıkalı Pimaş Açan, Beşiktaş Tıkalı Pimaş aç denince biz akla geliriz.

Klozet Tıkanıklığı Açma: Beşiktaş ilçesinde, profesyonel ekiplerimizle ve Son Teknoloji Robot cihazlarla 7 gün 24 saat Klozet Açma konusunda hizmet vermekteyiz.

Klozet Tıkanıklığı Açma yöntemleri:

Evlerimizde kullandığımız klozetin tıkanması bizi çok rahatsız eder. Hele evinde başka tuvaleti olmayan yerlerde klozet tek kullanım yeridir. Bu nedenle klozet tıkanması problemi ile karşılaşınca kısa sürede ve hasarsız şekilde sorunu çözmek için elimizden geleni yaparız. Kimyasal ilaç kullanımı genellikle ilk olarak başvurduğumuz yöntemlerden biridir. Kullandığımız kimyasal ilacın etki tesirine göre sorun bazen çözülebilir veya çözülemeyebilir. Bizce kimyasal kullanımı doğru bir yöntem olmasa da tıkanıklık problemi ile karşılaşan insanlar ne yapacaklarını bilemeyince kimyasal ilaç kullanımını tercih ediyorlar. Kimyasal ilaç kullanımı, tıkanıklık sorununu çözme ihtimali olduğu gibi atık su tesisatlarına da zarar verme ihtimali olabilir. Bu nedenle uygun görmüyoruz. Diğer yöntemler daha mantıklıdır. Klozet açma konusunda en çok kullanılan diğer yöntem pompa ile açma yöntemidir. Pompalama yöntemi, atılan ıslak mendil veya bez gibi maddelerden kaynaklı tıkanıklık problemlerini çözebilir. Fakat alt katları da tıkayabilir. Boru içinde daralma olmuşsa belki pompalama yöntemi geçici olarak sorunu giderebilir. Tabii aslında bu gibi durumlarda daralmış olan borunun değişiminden başka çözüm yoktur. Ara katlarda sürekli yaşanan tıkanma sorunları boru içinin daralması sonucundandır. Böyle bir durum meydana gelmişse bu sorunu gidermek için robotla müdahale etmek de riskli olacaktır. Boru içi daralma sorununu kamera ile görüntüleyerek tespit edebiliyoruz. Aslında en önemli olan klozeti kullanma yöntemidir. Klozeti her kullandığımızda sifonunu çekmemiz gerekiyor. Eğer sifon bozuksa ya tamir ettirmeliyiz ya da kova ile su dökmeliyiz. Çünkü bol su dökmediğimiz zaman boru içinde daralma meydana gelir.

Beşiktaş Klozet Tıkanıklığı Açma, Beşiktaş Klozet Tıkanması, Beşiktaş Robotla Klozet Açma, Beşiktaş Kırmadan Klozet Açma, Beşiktaş Klozet Açıcı, Beşiktaş Klozet Tıkanıklığı, Beşiktaş Klozet Açıcılar, Beşiktaş Tıkalı Klozet Açma, Beşiktaş Tıkanmış Klozet Açma, Beşiktaş Klozet Gideri Tıkanıklığı, Beşiktaş Klozet Gideri Açma, Beşiktaş Tıkalı Klozet Açan, Beşiktaş Tıkalı Klozet Aç denince bizim uzmanlığımızın konusudur.

Gider Tıkanıklığı Açma :

 

           İşyerlerinizde ve konutlarınızda meydana gelen gider tıkanıklığı problemlerinize kesin ve garantili bir çözüm sunan firmamızdan alacağınız profesyonel bir destek, çok yüksek meblağlı zararlar yaşamanıza engel olabilir. Atık pis su giderlerinde oluşan gider tıkanması problemin çözümü için beklemenize gerek yok. Günün her saati acil hizmet veriyoruz.

            Binanıza zarar vermeden özel son teknoloji aletlerle gider tıkanıklığı problemlerinin sebebi belirlenip soruna göre farklı aparatlarla müdahale edilir. Tabii gider açma işleminin yapılabilmesi için öncelikle en uygun tesisat ağzı tespit edilir. Bu tespitin yapılmasından sonra tıkalı gider açma işlemi kanal açma makinesinin yardımıyla kısa zamanda halledilir. Çok miktarda sıvı yağ atılmış olan atık su gider tesisatlarında arzu edilirse kanalizasyon temizleme işlemi de yapılabilir. Tıkalı gider açma işleminin bitmesinden sonra su giderleri bağlanıp kontrol yapılır ve gider hattı kullanıma açılır.

            Gider tıkanıklığı açma işlemleri için kullandığımız robotla giderinizin açılmaması halinde sistem içerisine gönderilen kamera ile gider görüntüleme işlemi yapılır. Yapılan görüntüleme işlemi, arzu edilirse cep telefonlarına gönderilebilir. Görüntüleme sonucu tıkanıklık sebebi belirlenir. Eğer ağaç kökü gibi cisimler olduğu görülürse robotla ağaç kökü kesme aparatı gönderilir. Tekrar görüntüleme yapılarak kökün kesilip kesilmediği kontrol edilir. Bazen de gider borusu içinde beton, ağaç parçası, pimaş parçaları veya alçı gibi sert cisimler çıkabilir. Bu gibi cisimler robotla açılamayabilir. Bu durumda kameranın ucu aynı zamanda verici görevi yaptığı için kamera gider borusuna gönderilir ve dışarıdan dedektör cihazla sorun yeri noktasal olarak tespit edilir. Bu işlemden sonra dışarıdan kırarak sorunun çözümü sağlanır. Fakat genel olarak robotla gider açma hizmeti sayesinde, fayanslarınız ve duvarlarınız kırılmadan, tıkanıklık sorunlarınız hızlı ve hepsinden önemlisi ekonomik şekilde çözülür.

           Beşiktaş Gider Tıkanıklığı Açma, Beşiktaş Gider Açma, Beşiktaş Gider Tıkanması, Beşiktaş Robotla Gider Açma, Beşiktaş Kırmadan Gider Açma, Beşiktaş Gider Açıcı, Beşiktaş Gider Tıkanıklığı, Beşiktaş Gider Açıcılar, Beşiktaş Tıkalı Gider Açma, Beşiktaş Tıkanmış Gider Açma, Beşiktaş Tıkalı Gider Açan, Beşiktaş Gider Aç denilince firmamız gelir.