Hizmet / Kanalizasyon Görüntüleme

Acil arama hattı
0532 412 76 72

Kanalizasyon Görüntüleme konusunda İstanbul ilçelerinin tamamında 7 gün 24 saat profesyonel usta hizmeti veriyoruz. Kanalizasyon sistemlerinde sık sık tekrar eden sorunların kökten çözülebilmesi için Kameralı Cihazla Görüntüleme yapmak gereklidir. Kameralı Cihazı Kanalizasyon tesisatınızın içine gönderdiğimizde boru içinde ne var ne yok görülmektedir. Tabii bu işlemi yapabilmek için boru içinde kirli su olmamalıdır. Yoksa görüntüleme yapılamaz. 

    Kanalizasyon Görüntüleme işlemlerinizi son teknoloji cihazlarımızla yapıyoruz. Daha sonra arzu ederseniz bilgisayarınıza kayıt edebiliyoruz.Kayıt edilen görüntüleri arşivleyerek, yapılan tadilat çalışmasından sonra oluşan değişikliği gözlemleyebilirsiniz. Kanalizasyon görüntüleme yaparak atık su tesisatınızda hasar olup olmadığını da görebilirsiniz. Bu sayede atık su tesisatınızda sızma varsa bu da yapılan görüntüleme çalışması sonucunda ortaya çıkacaktır. Tıkalı kanalizasyon görüntüleme işlemi yapıldığında genel olarak net görüntüler vermeyebilir. Çünkü kanalizasyon hattı içinde temiz su olmayacağı için kamera önüne gelen pislikler net görüntü almaya engel olur. Kanalizasyon görüntüleme işlemini bu durumda sağlıklı olarak yapabilmek için önce robot cihazla kanalizasyon açma işlemini yapmak gerekir. Bu işlem yapıldıktan sonra gider borusu içindeki su çekileceği için rahat bir şekilde görüntüleme yapılabilir. Kanalizasyon görüntülemesi sonucunda eğer sistem içinde hala pis su var ise boru meyilinde bozulmalar olmuş olabilir. Meyil bozulmalarının sebebi boru çökmesi gibi durumların ortaya çıkmasından dolayıdır. İşte kanalizasyon görüntüleme işleminin yapılmasından sonra bu durum ortaya çıkarsa artık sık sık tıkanma sebebi de anlaşılmış olur. Arzu edilirse sonda ve dedektörle bu çökme işleminin ne kadar olduğunu da anlamak mümkündür. Bu işlem sonucunda da ne kadarlık kısmın kırılarak atık su hattına müdahale edileceği anlaşılacaktır. Bazen yapılan görüntüleme sonucunda atık su tıkanmasının sebebi olarak sert cisimlerin kanalizasyon hattı içerisine düşmüş olmasından kaynaklı olduğu da görülmüştür. Böyle bir durumda sonda ve dedektörle noktasal tespit yapılarak daha az hasarla bu sorunu gidermek mümkün olacaktır.

 

        Kanalizasyon Görüntüleme, Kanal Görüntüleme, Boru Görüntüleme, Kanalizasyon Borusu Görüntüleme, Tuvalet Borusu Görüntüleme, Lavabo Gideri Görüntüleme, Mutfak Gideri Görüntüleme, Tıkalı Gider Görüntüleme, Tıkanan Gider Görüntüleme, Kameralı Kanal Görüntüleme, Kanalizasyon Görüntüleme Firması, Kanalizasyon Görüntüleme Hizmetleri, İstanbul Kanalizasyon Görüntüleme, İstanbul Pimaş Görüntüleme, Boru Görüntüleme Firması, Boru Görüntüleme Hizmetleri taleplerinizi en kısa sürede son teknoloji cihazlarla gerçekleştiriyoruz. Görüntüleme işlemlerinizin tamamında bilgisayar veya telefon cihazlarınıza kayıt atabiliyoruz. 

          Bina içi kanalizasyon hatlarınızın tıkanıklık veya su kaçağı sorunlarının çözümünde Kanalizasyon Görüntüleme çok önemli yer tutmaktadır. Çünkü görüntüleme yapmak sorunun boyutunu anlamaya yardımcı olacaktır. Çünkü bazen dikey kanalizasyon hatlarında bile boru içinde daralma meydana gelmektedir. Bu daralmanın anlaşılabilmesi için pimaş görüntüleme yapılması gerekir. Bazen de yatay kanalizasyon hatlarında çökme, daralma ve kırılmalar olabilmektedir. Eğer bina yeni ise boru içine beton bile kaçmış olabilir. Kronikleşmiş her tıkanma probleminin altında yatan bir uygulama hatası veya zarar görmüş boru hattı vardır. Bu tür sorunların çözümü ve nerede olduğunun belirlenmesi gider görüntüleme kamerası ile olabilmektedir. Su Sızdırma sorunlarının çözümünde de görüntüleme yapmak gereklidir. Binanızın bodrum katlarından çıkan suların nereden geldiğini anlamak da kanal görüntüleme işlemi ile anlaşılabilmektedir. Çünkü borular yıllar içinde yıpranır ve eskir. Contaları erimeye ve su sızdırmaya başlar. Yatay kanalizasyon borularında bu nedenlerle su sızmaları başlar. Sızan sular boru altındaki toprağı yumuşatır ve çökeltir. Bu durumda altı boşalan boru, üstündeki baskıdan dolayı aşağı doğru eğilme yapar. Biz buna borunun çökmesi diyoruz. İşte bu tür durumlarda boru kırılabilir ve çökme olan bölgede katı maddeleri tutar. İşte bu tür durumlar hem su sızdırmasına, hem de tıkanıklık sorunlarının sık sık yaşanmasına sebep olur. Su Kaçağı Görüntüleme, Tesisat Borusu Görüntüleme, Tuvalet Gideri Görüntüleme, Pimaş Görüntüleme, Tuvalet Tıkanıklığı Görüntüleme, Tıkalı Pimaş Görüntüleme, Tıkalı Tuvalet Görüntüleme, Gider Görüntüleme, Gider Tıkanıklığı Görüntüleme, Lavabo Gideri Görüntüleme, Mutfak Gideri Görüntüleme, Klozet Borusu Görüntüleme, Klozet Gideri Görüntüleme, Yağmur Borusu Görüntüleme, Tuvalet Borusu Görüntüleme, Gider Borusu Görüntüleme işleri konusunda uzman firmamız her an yanınızdadır. 

Kanalizasyon Görüntüleme

Kanal Görüntüleme

Tıkalı Kanalizasyon Görüntüleme

Tıkalı Kanal Görüntüleme

Tıkanan Kanalizasyon Görüntüleme

Tıkanan Kanal Görüntüleme

Cihazla Kanalizasyon Görüntüleme

Cihazla Kanal Görüntüleme

Kameralı Kanalizasyon Görüntüleme

Kameralı Kanal Görüntüleme

İstanbul Kanalizasyon Görüntüleme

İstanbul Kanal Görüntüleme

Kanalizasyon Görüntüleme Firması

Kanal Görüntüleme Firması

Son Eklenen Hizmetlerimiz

Tesisat Doktoru

1971 İstanbul Bakırköy doğumluyum. İstanbul Bağcılar Endüstri Meslek Lisesinden 1988 yılında mezun olduktan sonra Sıhhi Tesisat ve Kalorifer Tesisatı uygulamaları yaparak iş hayatına atıldım. Yaptığım taahhütlerde müşteri memnuniyetini en birinci öncelik olarak belirleyerek uygulamalar yaptım. Devamı >>

Etiket Bulutu

Kanalizasyon Açma, Pimaş Açma, Tuvalet Açma, Klozet Açma, Lavabo Açma, Mutfak Tıkanıklık Açma, Gider Açma, Logar Tıkanıklığı Açma, Logar Tespiti, Su Kaçağı Bulma, Su Sızıntısı Bulma

Neredeyiz ?

Güven mah. Erguvan sk. No:4/C GÜNGÖREN - İSTANBUL
0212 506 37 03
0532 412 76 72
0544 825 75 99
info@tesisatdoktoru.com

© 2016 TesisatDoktoru.Com