Üsküdar ilçesinde; Tıkalı Kanalizasyon AçmaTıkalı Tuvalet AçmaTıkalı Pimaş AçmaRogar TespitiPimaş TespitiKanalizasyon GörüntülemeSu Kaçağı BulmaSu Kaçağı TamiriPetek TemizlemeKalorifer TemizlemeSıhhi Tesisat Yapımı konularında, son teknoloji cihazlarla profesyonel olarak hizmet veriyoruz. Acil Hattımız: 0532 412 76 72.

            Üsküdar ilçesinde yaptığımız hizmetler; Üsküdar kanalizasyon açma, Üsküdar su kaçağı bulma, Üsküdar kırmadan su kaçağı tespiti, Üsküdar su tesisat tamiri, Üsküdar kalorifer kaçağı tamiri, Üsküdar tuvalet açma, Üsküdar pimaş açma, Üsküdar robotla tuvalet açma, Üsküdar kırmadan tıkanıklık açma, Üsküdar gider açma, Üsküdar mutfak tıkanıklığı açma, Üsküdar lavabo açma, Üsküdar klozet açma, Üsküdar logar tespiti, Üsküdar logar kapağı bulma, Üsküdar petek temizleme, Üsküdar tesisat temizleme, Üsküdar tesisat yıkama, Üsküdar bakır boru tamiri şeklindedir. Adı geçen hizmetlerimizi profesyonel olarak son teknoloji cihazlarla ve ekipmanlarla yapıyoruz.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

Su Tesisatı uygulaması, Kalorifer Tesisatı uygulaması, Petek Temizleme, Tesisat Yıkama, Doğalgaz Tesisatı uygulaması, Kanalizasyon Açma, Tıkanıklık Açma, Su Kaçağı Tespiti, Su Tesisatı Tamiri ve montaj işleri profesyonel ekiplerimizle titizlikle ve sorumluluk bilinci taşıyarak yapılmaktadır.

İstanbul ilinin her bölgesinde 25 yıldır hizmet vermekteyiz.

Üsküdar Tesisatçı: Üsküdar ilçesinde işinin ehli uzman ekiplerimizle her türlü tesisat uygulamalarınızı en kaliteli ve profesyonel şekilde yapıyoruz.

Üsküdar Su Tesisatçısı, Üsküdar Acil Tesisatçı, Üsküdar’da Tesisatçı.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma: Üsküdar ilçesinde, profesyonel ekiplerimizle ve Son Teknoloji Robot cihazlarla 7/24 Tuvalet Tıkanıklığı Açma konusunda hizmet vermekteyiz.

Tuvalet Tıkanıklığı nasıl açılır?

Tuvalet Tıkandı mı? Eyvah ne yapacağım diye düşünmeyin. Üsküdar İlçesinde profesyonel hizmet veren firmamızı arayın. En kısa zamanda evinizde Tuvalet Tıkanıklığı probleminize müdahale edelim ve bu sorunun meydana getirebileceği maddi ve manevi zararlardan sizleri kurtaralım. Kendi başınıza kimyasal maddelerle yapacağınız her müdahale size hem para hem de zaman kaybettirir. Hatta yaralanmalara bile yol açabilir. Pompalama yöntemiyle Tuvalet Açmak bazı zamanlarda mümkün olabilmektedir. Eğer pompalamayla açılmıyorsa demek ki daha büyük bir sorununuz var demektir. Pompalama yapmadan önce tuvalet içini temizlemenizi öneririz. Çünkü eğer sorun, tuvalet esine kaçan bir bez ise elinize eldiven giyerek almanız sizin yararınıza olacaktır. Eğer bu bezi almadan pompalama yaparsanız daha ileriye giderek ana hattı tıkayabilir ve ana hattı tıkarsa üst katlarda oturanların tuvaleti kullanması halinde pis sular sizin tuvaletinizden geri gelecektir. Bu durumda meydana gelecek kötü koku ve görüntü sizi daha fazla mağdur edecektir. Yapılan araştırmalarda insanların başına gelebilecek en kötü olaylardan biri de tuvalet pisliklerinin evlerine dolmasıdır.

Tuvalet Tıkanıklığı sebepleri nelerdir?

Tuvalet Tıkanmasının sebeplerini şöyle sıralayabiliriz;

•          Pis su gider borularının eskimesi. 

•          Mutfak eviyesine yemek yağlarının dökülmesi.

•          Kalitesiz, PVC olmayan malzemeden üretilmiş atık su borusu kullanımı. 

•          Yatay pis su tesisatlarında ters meyil oluşması.

•          Tuvalet kullanımı sonrası 4-5 lt.’den az su dökülmesi. 

•          Evlerde halı yıkanması sonucu halı tüylerinin pis su borularına gitmesi.

•          Evlerde tadilat yapılırken çalışan ustaların tuvalete, boya, derz dolgusu, talaş vs. maddeler atması. 

•          Tuvalette ıslak mendil kullanımı.

•          Evde temizlik yapılmasından sonra içinde bez unutulan kovanın tuvalete dökülmesi. 

•          Hela taşı içine takılan plastik klepenin koparak pis su borusu içine kaçması.

•          Evde ufak çocuğu olan ailelerde çocukların plastik oyuncaklarını tuvalete atması. 

Üsküdar Tuvalet Açma, Üsküdar Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Üsküdar Tuvalet Açma Servisi, Üsküdar Tuvalet Açma Firması, Üsküdar Tuvalet Açma Hizmetleri, Üsküdar Tuvalet Gideri Açma, Üsküdar Kameralı Tuvalet Açma, Üsküdar Tuvalet Tıkanıklığı, Üsküdar Tuvalet Tıkanması, Üsküdar Kırmadan Tuvalet Açma, Üsküdar Robotla Tuvalet açma, Üsküdar Cihazla Tuvalet Açma, Üsküdar Tıkalı Tuvalet Açma, Üsküdar Tuvalet Açıcı, Üsküdar Tıkanmış Tuvalet Açma, Üsküdar Tuvalet Aç, Üsküdar Tuvalet Açıcılar dediğinizde biz akla geliriz. 

Lavabo Tıkanıklığı Açma: Üsküdar ilçesinde, profesyonel ekiplerimizle ve son Teknoloji Robot cihazlarla 7/24 Lavabo Tıkanıklığı Açma konusunda hizmet vermekteyiz.

Lavabo Tıkanıklığı Açma Yöntemleri:

Üsküdar İlçesinde 7/24 lavabo tıkanıklığı açma hizmeti veren firmamız, tıkanmış lavabo açma işlemlerinizi en kısa sürede, uzman ekiplerimizle, son sistem robot cihazlarla garantili ve kesin bir şekilde sizleri çözüme kavuşturur. Piyasada satılan lavabo açıcı maddelere güvenmeyin. Lavabo açıcılar sadece pis su giderleri tamamen tıkanmadan önce kullanılabilir. Fakat bunların nasıl bir etkiye yol açacağını kimse kestiremez. Aynı zamanda lavabo açıcıların uzun süre kullanılması pis su gider borularınıza da zarar verebilir. Hatta eğer saç kılından dolayı tıkanmışsa açması da mümkün değildir. Günümüzde elinde bu teknolojik aletleri olmayan tesisatçılar gider hatlarını kırarak yenilemeyi bir çözüm olarak sunabilir. Doğru, bu da bir çözümdür. Nalburlarda satılan tellerle açılmasını da tavsiye edebilirler. Pis su gideri içine tazyikli su vermek de tıkalı gideri açmak için bir yöntemdir. Fakat bu yöntemlerin hepsi geçicidir, sadece sorunun bir süre daha ötelenmesini sağlar. Hiçbir zaman uzun vadeli olmaz. 

Profesyonel usta ve aletlerle yapılmayan her tıkanıklık açma işlemi muhakkak kısa zaman sonra tekrar size rahatsızlık verecektir. Bunu bilmek uykularınızı kaçıracak. Tatile bile giderken aklınız evinizde kalacak. Evde olmadığı bir anda, bina pis su hattında oluşan tıkanıklıktan dolayı evini su basan birçok insan var. Buradaki sorunun ne olduğunu, son teknoloji kanal açma makinelerine ve pis su görüntüleme kameralarına sahip olan firmamız ile çözebilirsiniz. Belki mahallenizdeki tesisatçılar da size bu konuda çözüm sunacaklardır. Fakat gerçekten sorunun çözülüp çözülemeyeceğine emin olamayacaksınız. Lavabo tıkanıklığı sorunlarınıza son sistem robot cihazlarla müdahale ediyoruz. Eğer, önceden çalışan bir gider hattınız tıkanmışsa yüzde yüz açma garantisi veriyoruz. Böyle olup da açamadığımız lavabo giderinizden ücret de almıyoruz.

Üsküdar Lavabo Açma, Üsküdar Lavabo Tıkanıklığı Açma, Üsküdar Lavabo Tıkanması, Üsküdar Robotla Lavabo Açma, Üsküdar Kırmadan Lavabo Açma, Üsküdar Lavabo Açıcı, Üsküdar Lavabo Tıkanıklığı, Üsküdar Lavabo Açıcılar, Üsküdar Tıkalı Lavabo Açma, Üsküdar Tıkanmış Lavabo Açma, Üsküdar Lavabo Gideri Tıkanıklığı, Üsküdar Lavabo Gideri Açma, Üsküdar Tıkalı Lavabo Açan dediğinizde biz akla geliriz.

Pimaş Tıkanıklığı Açma: Üsküdar ilçesinde, profesyonel ekiplerimizle ve Son Teknoloji Robot cihazlarla 7/24 Pimaş Tıkanıklığı Açma konusunda hizmet vermekteyiz.

Pimaş Açma: Üsküdar ilçesinde, profesyonel ekiplerimizle ve Son Teknoloji Robot cihazlarla 7/24 Pimaş Açma konusunda hizmet vermekteyiz.

Pimaş Tıkanıklığı Açma Yöntemleri:

            Öncelikle tıkalı pimaşın ne hattı olduğuna bakmak lazımdır. Banyo hattı mı, tuvalet hattı mı, mutfak hattı mı, yoksa çatı yağmur suyu hattı mı? Çünkü her hattın tıkanıklık sebebi farklıdır. Örneğin banyo hatlarının tıkanma sebebi genellikle saç kılı ve halı tüyüdür. Tuvalet hatlarının tıkanma sebebi genellikle ıslak mendil ve bezdir. Aynı zamanda tuvalet hatlarının, kalitesiz boru kullanımından ve tuvalete az su dökülmesinden kaynaklanan iç çeperin daralmasından dolayı tıkandığı da görülmüştür. Mutfak hatlarının tıkanma sebebi ise genellikle tabaklarda kalan yemek yağları ve kullanılmış kızartma yağlarının gidere dökülmesinden kaynaklandığı tespit edilmiştir. Çatı yağmur suyu hatlarındaki tıkanma sebebi çatı oluklarına biriken ot, toz, toprak ve kuşların getirdiği kemik, ceviz vs. maddelerden dolayıdır. Tüm bu tıkanma sorunlarının çözümü için farklı aparatlarla müdahale edilir. Tıkanma problemi sıklıkla tekrarlayan yerlerde Pis Su Görüntüleme Kamerası ile sistem içerisine bakarak sorunun neden kaynaklandığını tespit ediyoruz ve ona göre çözüm üretiyoruz. Robot cihazımız Tıkanmış Pimaş hattının içindeki, pis suyun gitmesini engelleyen katı partikülleri parçalar, bez, ıslak mendil, saç kılı, halı tüyü gibi maddeleri de yakalayıp çıkarır. Yağlardan kaynaklı tıkanmış pimaş hatlarının daha iyi bir şekilde temizlenmesi için kanalizasyon yıkama makinesine ihtiyaç vardır. Tıkanıklık açma işlemi yapıldıktan sonra yıkama makinesi ile pimaş içleri yüksek basınçlı suyla temizlenebilir. Bu işlemden sonra ilk günkü gibi tertemiz olur.

            Pimaş tıkanıklığı sorunlarının yaşanmaması için öncelikle tesisatın, işi bilen bir tesisatçı tarafından ve kaliteli malzemeyle yapılmış olması gerekir. Eğer var olan pis su tesisatınızda bu sorunu yaşıyorsanız lavabo açıcı maddeler tıkanma öncesinde kullanılmak suretiyle denenebilir. Yalnız bu maddeler asit içerdiği için çok dikkatli olunmalıdır. Çok ciddi bir şekilde yaralanabilirsiniz. Solunum yollarına zarar verme ihtimali bile vardır. Bir de tesisatınızın da zarar görme ihtimali de vardır. Çünkü lavabo açıcı kimyasallar pis su boru contalarını da eritmektedir. Contaları zarar gören pis su borularının da su kaçırma ihtimali yüksektir. Böyle bir durumda da ancak banyolarınızı kırdırarak boruları ve contalarını değiştirebilirsiniz. Bir başka yöntem de nalburlarda satılan ince sustalardır. Bunlar da ufak tefek problemlerin çözülmesi için acil durumlarda denenebilir. Tabii burada da bu telleri kullanan kişilerin bilinçli olması gerekir. Teli fazla sıkıştırmadan açmak için uğraşmalıdır. Eğer telin ucunda yağ gibi maddeler geliyorsa bu demektir ki tıkanma problemi yakın zamanda tekrarlayabilir. Daha sert ıslak mendil gibi maddeler takılırsa teli çıkarmak da zor olacaktır. Riske girmek istemiyorsanız bizim profesyonel desteğimizle sorunu kökünden çözebilirsiniz.

Pimaş Tıkandı mı? Hiç endişelenmeyin acil ekiplerimizle hızır gibi gelir ve sorununuzu garantili bir şekilde çözeriz. Hem eviniz zarar görmez, hem kırma dökme olmaz. Hem de günün her saati hizmetimiz vardır.

Üsküdar Pimaş Tıkanıklığı Açma, Üsküdar Pimaş Tıkanması, Üsküdar Robotla Pimaş Açma, Üsküdar Kırmadan Pimaş Açma, Üsküdar Pimaş Açıcı, Üsküdar Pimaş Tıkanıklığı, Üsküdar Pimaş Açıcılar, Üsküdar Tıkalı Pimaş Açma, Üsküdar Tıkanmış Pimaş Açma, Üsküdar Pimaş Gideri Tıkanıklığı, Üsküdar Pimaş Gideri Açma, Üsküdar Tıkalı Pimaş Açan, Üsküdar Tıkalı Pimaş aç denince biz akla geliriz.