Müşteri desteği
SORU VE CAVAPLAR
✨ Haziran ayı indirimleri ✨ Su kaçağı tespiti ve Tıkanıklık açma işlemlerinde %10'a varan indirimi kaçırmayın Hemen ara

Kapalı otopark tavanından su akıtıyor

EU
Emre Uzun
Soru sahibi

Binamıza ait kapalı otoparkın tavanında yeni başlayan bir su akması problemi var. Yağmur yağdığında su akması problemi artıyor. Otoparkın üst katındaki daireden gelme ihtimali var mı? Bu işlemi profesyonel olarak tespit edip çözüm sunabilir misiniz?

En iyi yanıt
Cengiz Fidan en iyi yanıt veren Cengiz Fidan
TesisatDoktoru.com Uzmanı

Otoparkın üst katında şüphelenilen bir daire varsa, ilgili dairenin tesisatlarını test edip su kaçağının olup olmadığını netleştirmek gerekir. Dairenin temiz su tesisatları ve atık su giderlerinin kontrolü kameralı sistemlerle yapılmaktadır.

Eğer dairede bir problem yok ise olası diğer noktaların detaylı tespiti için işlem yapılır. Yağmur yağdığı dönemlerde problemin yaşanması, yapının yağmur giderlerinin de kontrol etmek gerekebilir. Bunların dışında, yapıya ait ortak ana atık gider borularında da problem olma ihtimali vardır.

Su sızıntısının tespiti için öncelikle ekibimizin problemli alanı görmesi gerekiyor. Buna göre kontrol edilmesi gereken yerleri belirler ve buna göre kameralı sistemlerle detaylı tespit işlemi yapılır. Tespit işleminden sonra tadilat işlemi için gerekli detayları rapor olarak sunarız.

Detaylı su kaçağı tespiti için bizi arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

Bu cevap yardımcı oldu mu?
Yanıtlar

Yanıtlar

Kapalı otopark tavanından su akıtıyor sorusuna verilen yanıtlar
Bu soruya yanıt verebilir veya benzer soruna sahipseniz sorunuzu yazabilirsiniz.
Yanıtla veya Sorunu Sor

Yanıtınız veya Sorunuz

Bu soru hakkında başka yanıt bulunamadı.